Ligoninė pažymėjo Tarptautinę slaugytojų dieną

Vakar (gegužės 12 d.) pažymėjome Tarptautinę slaugytojų dieną. Šventės pagrindinis akcentas – „mes įveikėme Covid-19 infekciją!“. Ligoninėje nuo š. m. gegužės 1 d. panaikintas Covid-19 skyrius, supaprastinta šios infekcijos tikrinimo tvarka, atstatyta visų iki Covid-19 infekcijos pasireiškimo pacientų aktyvaus gydymo skyriuose darbo tvarka.
Šventėje netrūko padėkų, prisidėjusių prie ypatingai pavojingos infekcijos gydymo, pasekmių likvidavimo darbuotojų apdovanojimo. Juos įteikė pats Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius bei jo patarėjas Kęstutis Bartkevičius.
Šventėje gražių sveikinimo žodžių negailėjo jau dvi savaites ligoninėje dirbanti vyriausioji slaugos administratorė – Daiva Jurkūnienė bei ligoninės direktorius Sigitas Kaktys
Šventinę nuotaiką kūrė, medikus sveikino duetas „Dvi Ingos“ – Mažeikių muzikos mokyklos pedagogės Inga Buivydienė ir Inga Grušaitė bei Virginijus Kulbickas.
Ypatingo dėmesio ir dovanos iš mero rankų sulaukė Vidaus ligų skyriaus vedėja Rita Stulginskienė, kuriai neseniai buvo SAM ministro įsakymu suteiktas nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas.
Renginį rėmė Mažeikių kultūros centras, Mažeikių muzikos mokykla, Mažeikių choreografijos mokykla.
Informaciniai rėmėjai – Regioninė televizija „Roventa“, Mažeikių laikraštis „Santarvė“
Renginio vedėjas – režisierius Paulius Mylė.