Nervų ligų skyriuje darbą pradėjo gydytoja neurologė iš Ukrainos

Nuo birželio 1 d. Regioninės Mažeikių ligoninės kolektyvą papildė gydytoja neurologė Iryna Savenko. Gydytoja į Mažeikius atvyko iš Ukrainos.
Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos pripažinus gydytojo neurologo profesinę kvalifikaciją ir įvertinus gydytojos iš Ukrainos prašymą licencijai išduoti suteikė teisę Irynai Savenko verstis gydytojo praktika Lietuvoje.
Gydytoja dirba Nervų ligų skyriuje, taip pat pacientus priima Priėmimo-skubios pagalbos ir konsultacijų skyriuje.
Dėl informacijos ir registracijos kviečiame kreiptis į Regioninės Mažeikių ligoninės registratūrą tel. nr. (8 443) 98 293, (8 443) 98 289 arba registruotis pas gydytoją internetiniame pacientų portale esveikata.lt .
Linkime sėkmės naujame darbe!

Regioninės Mažeikių ligoninės administracija