COVID-19 infekcija sugrįžo į Mažeikius

Ketvirtadienį asmuo kreipėsi į Mažeikių ligoninę dėl padidėjusio karščiavimo. Jam buvo suteikta medikų pagalba, paimtas mėginys dėl COVID-19 infekcijos. Vakar vakare gauta informacija, kad tyrimo atsakymas teigiamas.
Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad du medikai su pacientu bendravo laikydamiesi atsargumo priemonių, tačiau, siekiant visiško ligoninės darbuotojų ir pacientų saugumo, gydytojas ir slaugytoja šiuo metu yra saviizoliacijoje, kitą savaitę jiems bus atliktas tyrimas dėl COVID-19.
Tai jau aštuntas koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejis Mažeikiuose. Pirmasis šios ligos atvejis mūsų rajone buvo patvirtintas kovo 27 dieną, paskutinis asmuo, užsikrėtęs koronavirusu, nustatytas gegužės 8 d.
Kai Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išsiaiškins svarbiausius COVID-19 infekcija užsikrėtusio asmens kontaktus, pranešimą papildysime.

Šaltinis: santarve.lt