DĖL PLANINIŲ AMBULATORINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO

Atsižvelgiant į pacientų poreikius VšĮ Mažeikių ligoninės planinėms ambulatorinėms konsultacijoms bei siekiant optimizuoti darbą karantino metu, ligoninė atnaujina nuotolines bei tęsia „gyvas“ konsultacijas.

Esant nusiskundimams rekomenduojama kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris sprendžia dėl indikacijų specialisto konsultacijai, išduoda elektroninį siuntimą. Pacientas savarankiškai gali registruotis bendru registratūros numeriu tik turėdamas pasirašytą šeimos gydytojo el. siuntimą per 30 kalendorinių dienų.

Nuotolinių ir „gyvų“ konsultacijų talonų skaičius svyruoja keičiantis aplinkybėms, susijusioms su dirbančių gydytojų skaičiumi ar susisiekiant asmeniškai su pacientu bei nusprendžiant nuotolinę konsultaciją pratęsti gyvai, skiriant pacientui tam tikrą vizito laiką.

Specialistas Nuotolinės konsultacijos Gyvos“
Gyd. ortopedas-traumatologas 10 5-8
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

(Pirminės medicininės reabilitacijos ir Amb.reabilitacijos II procedūros (kineziterapija, gyd.masažai, fizioterapija) atliekamos griežtai joms paskirtu laiku ir laikantis visų infekcijų kontrolės ir saugumo reikalavimų. )

8
8
Gyd. chirurgas 4 6
Gyd. endokrinologas 4 2
Gyd. kardiologas 10 4-6
Gyd. neurologas 2 2
Gyd. vaikų neurologas 4 nevykdomos
Gyd. pulmonologas 4 2
Gyd. urologas 8 nevykdomos
Gyd. otolaringologas šiuo metu konsultacijos nevykdomos dėl ligos

Bendradarbiaujant su pirminiais sveikatos priežiūros centrais siekiama užtikrinti skubią pagalbą ūmių psichiatrinių būklių metu ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje.

Priėmimo – skubiosios pagalbos ir konsultacijų skyriaus vedėja A. Būtautaitė