Atsiliepimai

Atsiliepimai

NUOŠIRDI PADĖKA

5,0 rating
23 lapkričio, 2020

Gyvenimas – tai lyg važiavimas traukiniu. Kelionėje sutinki daug žmonių, pravažiuoji daug stotelių gyvenime jos bėga kaip stulpai važiuojant prie kelio…. Mums, 303 palatos, Mažeikių traumatologiniame skyriuje,(2020-11-13) susidūrusiomis su sąnarių problemomis, teko išlipti vienoje gyvenimo stotelėje – Jūsų skyriuje, kur mus pasitiko draugiškas, nuoširdus skyriaus kolektyvas. Iš visos širdies norime padėkoti ;operavusiems gydytojams skyriaus VEDĖJUI A.Šarkevičiui,
GYYTOJUI J.Žulpai , visoms sesutėms, slaugutėms, valytojoms.
Ypač sesutėms; J.Lingienei, G.Budrienei, R.Andriuškienei,V.Turčinskienei D.Dargienei.
Sesučių padėjėjoms; D.Adomavičienei,G.Puškorienei,D.Ridikienei už nuoširdumą, rūpestį, ištartą švelnų žodį, kurio taip trūksta, ligos prispaustam žmogui. Tegu nepavargsta Jūsų visų švelnios, darbščios rankos, te nedingsta nuo Jūsų veidų giedra šypsena, švelnus nuoširdus sveikatos linkintis žvilgsnis…. te nepritrūksta paguodžiančių žodžių…. Linkime visam Jūsų kolektyvui stiprios sveikatos, asmeninės laimės. Būkit laimingi dalindami LAIMĘ ŽONĖMS! Tegloboja Jus Aukščiausias.
Danutė Liepienė, Julija Savickienė

Danutė Liepienė, Julija Savickienė

Padėka Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui

5,0 rating
20 lapkričio, 2020

Miela skyriaus vedėja GYDYTOJA Laima Bučyte-Stirbliene, leiskite man į Jus kreiptis vardu Laimute. Jūs man tokia tapote po pirmojo mano apsilankymo pas Jus. Jūsų dėmesys, nuoširdumas, noras padėti į bėdą patekusiam pacientui, nuo Jūsų dvelkiantis švelnumas paskatino mane patikėti, kad aš, Jūsų kolektyvo pagalba, sugrįšiu į pilnavertį gyvenimą. Jau antra savaitė, kai su mano traumos pasekmėmis kovoja Jūsų vadovaujamo skyriaus darbuotojai Dovilė, Deivydas, 202 kabineto personalas. Po kiekvienos dienos procedūrų aš dar ilgai jaučiu jų paslaugumą, bendravimo nuoširdumą, grįžtu su patarimais kaip elgtis pačiai su turima problema. Nuoširdus ačiū Jūsų skyriaus kolektyvui. Išlikite ir toliau pagalbininkais, patarėjais, globėjais pacientui, kuriam, tokioje būsenoje Jūs tampate ANGELAIS. Jūsų skyriaus kolektyvas yra Mažeikių ligoninės pasididžiavimas, gyvas pavyzdys vietoje, kaip turi dirbti su pacientais medicinos personalas. Net ir siautėjant Covid-19.

MARTA

Baubinas

1,0 rating
21 rugsėjo, 2020

Visiskai jokios pagarbos ligoniams…. Karidoriui pralaukem pusantros valandos! Tyrimu normalei net neatliko! Kaip gali atlikti siknos nepakeles! Sundaktariai! Jokios morales ar zmogiskumo! Niekam nesiulau pas ji patekti, nes naudos jokios….

Pacientas

Padėka karščiavimo klinikai

5,0 rating
9 rugsėjo, 2020

Šį rytą teko lankytis karščiavimo klinikoje. Labai noriu padėkoti Seselei (gaila nežinau nei vardo, nei pavardės), apžiūrėjusiam Gydytojui.
Ačiū už malonų priėmimą, geranorišką bendravimą ir nuoširdų rūpestį.
Sėkmės tokiomis sudėtingomis sąlygomis.

Odeta J.

Dirba ne specialistės o klounai

1,0 rating
7 rugsėjo, 2020

“Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos skyrius” – šitaip vadinasi skyrius, kuriame dirba “nuostabios specialistės”, kreipiuosi būtent į skyriaus vedėją, kuri per visą laiką mačiusi vaiką gal 5 min nustatė tokia diagnoze, kad suprantu pasakymą, jog tokiose vietose dirba antzmogiai, kurie senais laikais pradėjo dirbti darbą nieko nebaige, ir toliau ji dirba be sąžinės graužaties. Žiauru! Prirašė hiperaktyvuma 2 su puse vaikui, kai jis yra nustatomas tik nuo +-5 metu, dėmesio nesutelkima, užduočių nevykdymą… Neįsivaizduoju kaip suaugęs žmogus, bendravęs su vaiku vos kelias minutes gali tokias nesamones svaigti. Turėtume ponia būti atleista iš darbo mažų mažiausiai! Dėl laiko organizavimo taip pat vyko nesąmones, ateini su vaiku ant pasakytos valandos kažkuriai veiklai, ir arba reikia laukti pusvalandį, arba eilinį kartą ooops, 3 vaikai su puolė ta pačia valanda “netyčia”. Apgailėtina sistema

Arturas

Dekoju

5,0 rating
15 rugpjūčio, 2020

Jei yra žemėj angelai,tai šį nuostabų ŽOlinių , bet mums skaudų ir ašaringą už vakarą, juos teko sutikti greitosios -priėmimo skyriuje Mažeikiuose . Atvykom su dukra nulaužta (skilusia) koja . Nuo pirmos iki paskutinės minutės,LB greit ir nuoširdžiai mus sutiko ir išleido budėję medikai. Gyd. Ali khalil Chahine ir jūsų sesutei nuoširdus ačiū. Su didele pagarba,ir dėkinga Vilma Janonė . Naujoji Akmenė .

Vilma Janonė

Apgailėtina

1,0 rating
1 liepos, 2020

Visiškas paciento nugydymas. Jeigu nemokate gydyti, kam gydote pacientus iki reanimacijos . O tada skubiai išsiunčiate į Klaipėdą. Kur buvo klausiama kodėl iškart nesiunčiate? Atsakymas buvo nes negalime tokios būklės. Kokios? O kai visiškai nuvarė žmogų iki pampersų ir reanimacijos išsiuntė. Kam mokamas tas privalomas sveikatos draudimas visą gyvenimą? Jeigu ištikus bėdai žmogus visiškai nuvaromas. Kitaip nepavadinsi ? Gal ir stengiasi skyriaus daktarai kažką padaryti, bet vidaus skyriaus vedėją R.Stulginskienė koks jos vaidmuo, nuvaryti žmones į kapus? Prieš du metus taip uošvienę nuvarė, bet irgi prieš tai išsiųsdama į Klaipėdą, kad atsakomybę nuo savęs nuimti . Baisu pagalvoti, kas ji per žmogus. Neišmanote, nesugebate ar trūksta įrangos, siųskite žmogų kitur.

Inga

Skubi pagalba

1,0 rating
30 birželio, 2020

Esu pasipiktinusi, kokios teko sulaukti pagalbos, kai su 6 mėnesiu kūdikiu, kuris nukrito nuo lovos atvykau į Mažeikių priėmimo skyrių. Kad tai kūdikis, niekas nekreipė dėmesio, liepė laukti, nors žmonių eilės didelės nebuvo.. Papriekaištavo, kad neturėjau kaukės. Ar gi man po tokio šoko dar rūpėjo ar aš su kauke? Pralaukėme mažiausiai pusvalandį, svarbiausia buvo užpildyti dokumentus, nors vežant greitąja pagalba, darbuotoja jau buvo viską užsirašiusi. Girdėjau kaip darbuotoja kvietė gydytojus, bet niekas nenorėjo skubėti. Po kiek laiko pasirodė atsipūtęs gydytojas, kuris ir tada praeidamas nekreipė dėmesio, nes apžiūros kabinete laukė senolė. Viską suprantu, kad mes ne vieni, bet ne gi ligoninėje nėra kam prieiti paklausti kaip jaučiamės, ar galime dar laukti. Vaikas verkė, vis laukėme kol galiausiai apžiūrės. O sulaukę dar labiau nuaivylėme, nes gydytojo apžiūra pasirodė visai neprofesionali. Šiek tie apčiupinėjo galvą, ir pasakė nieko čia tokio. Pati parodžiau sudauštą vietą ir viskas, daugiau nieko nežiūrėjo… Liepė stebėti, juk savaime aišku, kad jį stebėsime… Baisu, jokio žmoniškumo, jokios paguodos mamai!!! Nenorėčiau čia daugiau sugrįžti. Būkite visi sveiki.

Lina

Padėka Vidaus skyriaus personalui

5,0 rating
9 birželio, 2020

Noriu nuoširdžiai padėkoti vidaus skyriaus vedėjai R.Stulginskienei ir visam personalui už rūpestį,dėmesį gydant ir slaugant ligonius šiuo sunkiu laikotarpiu.

Dianos R. artimieji

Apgailėtina A. Būtautaitė

1,0 rating
29 balandžio, 2020

Kas per “vidaus ligų daktarė” A. BŪTAUTAITĖ, ši “daktarė”- šundaktarė kitaip ir pavadinti negalima, jei esi nekompetetinga, tai ne savo debiliškas diagnozes nustatinėk, o siųsk kitur. Jei neskiriat grybelio, nuo naviko, tai Jai reikia atimti gydytojo licenziją. Nustatė diagnozę be jokio tyrimo. Specialistė atsirado.. Jūsų tikslas du vaikus našlaičiais palikt.. ?

Toma

Padėka traumatologijos skyriaus personalui

4,0 rating
15 kovo, 2020

Su Traumatologijos skyriaus gydytoju Jonu Žulpa pirmą kartą susitikome prieš du metus, kai mama, Voverienė Stefa, krisdama susilaužė kojos sąnarį. Ir taip kas pusmetį susitinkam. Porą kartų nirome, o dabar vėl lūžis. Ačiū gydytojui už atliktas operacijas, sesutėm ir slaugutėm už mamos priežiūrą, dėmesingumą senam žmogui. Tegu Dievas suteikia Jums visiems stiprybės ir sveikatos, tegul jus pačius aplenkia ligos, tegul jūsų šeimos būna sveikos. Atsitikus nelaimei tikrai nebaisu patekti į šitą skyrių, nes ten ligonis jaučiasi tikrai gydomas ir prižiūrimas. Nuoširdžiausias dekui. (keturias žvaigždutes duodu dėl to, kad maitinimas ten baisus, bet medikai čia nekalti )

Dukra Regina

Palikite atsiliepimą