Atsiliepimai

Atsiliepimai

Nuoširdi padėka !!! ❤️❤️❤️

5,0 rating
25 gegužės, 2023

Labai ačiū Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai ir reabilitologei – Laimai Bučytei Stirblienei ir visam darbščiam ,dėmesingam kolektyvui už pagalbą 🙏 🙏🙏😍😍😍❤️❤️❤️
NUOŠIRDUS AČIŪ !!!!!!!

Regina

Nuoširdi padėka 😍😍😍

5,0 rating
24 gegužės, 2023

Dėkinga Laimai Bučytei Stirblienei už dėmesį ir įsiklausymą, už nuoširdum
Dėkoju kineziterapeutėms Liudai ir jos kolegei,dėkinga masažistei Birutei. Linkiu visoms daug šypsenų,visokeriopos sėkmės ,kantrybės,ištvermės ir stiprybės darbelyje ir gyvenime. Būkite sveikos!!!
Ačiūūūūūūūū❣️❣️❣️🙏🙏🙏❣️❣️❣️

Pensininkė Regina 🤗

Gėda priimamojo darbuotojams.

1,0 rating
11 gegužės, 2023

Nuvykau su siuntimu iš daktarės pas lorista į priimamaji extra atveju ( skaudanti begalo, ištinusia ,užkritusia ausimi ). Ir ką jūs galvojate man pasako jog loriste iki 17d atostogauja … Sakau tai ką man dabar daryti ,o man pareiškia tas siuntimas galioja mėnesį laiko ir jūs galite vykti į bet kokį Lietuvos miestą, darykit ką norite . Ir va čia Mažeikiu toks mąstymas jei viena atostogauja loriste vadinasi nebūsi abžiūrėtas !!!! Gėda !

Vilma

Padėka

5,0 rating
15 balandžio, 2023

2023-04-12 buvau operuota ir labai dėkoju mane operavusiam gydytojui chirurgui Aivarui Milteniui už profesinę kompetenciją, gebėjimą pakelti ligonių nuotaiką, paprastą, geranorišką bendravimą. Dėkoju ir tą dieną budėjusiam visam chirurginio skyriaus personalui už atjautą, empatiją ir skleidžiamą optimizmą. Linkiu visiems medikams sveikatos ir gerovės.

Anelė Raugienė

Ligos nenustatymas. Priėmimo skyrius

1,0 rating
8 balandžio, 2023

Į priėmimo skyriu atvykau su pūline angina (ją patvirtino Šaulių ligonines medikai). Papasakojus sesutėms ir gydytojui savo simptomus jie atliko tyrimus. Tyrimu atsakymų laukiau 2 valandas. Po atsakymu man buvo pasakyta, jog esu sveika ir čia tik menkas peršalimas, jog man nėra reikalingi antibiotikai. Neturiu nei vieno gero žodžio apie tokius medikus.

Fausta

padėka

5,0 rating
4 balandžio, 2023

Nuoširdžiausias ačiū už aukštą suteiktų paslaugų kokybę Mažeikių ligoninės
reabilitacijos skyriaus vedėjai Laimai Bučytei -Stirblienei ir visam šio skyriaus koletyvui.
Mielieji,sveikti padeda ne tiktai Jūsų profesionalumas,bet ir dosniai dalijama
atjautos,žmogiškojo gerumo energija. Dėkinga pacientė

Natalija

Padėka

5,0 rating
1 kovo, 2023

Visa šeima labai norime padėkoti visam chirurginiam skyriui ,kuris padėjo mūsų mamai pasveikti po atliktos sudėtingos operacijos. Didelis ačiū tariame operavusiam chirurgui Vitalijui Dagiliui, gydymą skyrusiam Aivarui Milteniui bei nuostabiam, begalo sąžiningam anesteziologui Vytautui Balkiui. Ačiū Jums
Taip pat dėkojame visam chirurginio skyrio personalui už puikią priežiūrą viso gijimo metu.

F. Mikienė

Nepriimta pacientė

1,0 rating
24 vasario, 2023

Manęs neregistravo pas ginekologą, nes nėra patvirtintas nėštumas, o kažin kodėl aš noriu ten užsiregistruoti! Registratūroje pasakė, kad reikia registruotis savo šeimos centre. Gerai, paskambinu į savo šeimos centrą, nėra laisvų talonėlių pas ginekologus iki balandžio mėnėsio. Skambinu atgal į ligoninės registratūrą, sakau nėra laisvų talonėlių mano šeimos centre, prašau užregistruokit pas kurį nors ligoninės ginekologą. Sako nėra patvirtintas nėštumas – negaliu. Tai sakau kaip man patvirtinti tą nėštumą, jei manęs niekur nepriima? Sako nežinau, gal privačiai. Na šauni sistema, mokam sveikatos sistemai mokesčius, bet jei nori eiti pas gydytoją – prašom privačiai.

Monika

nepilnas- neinformatyvus EGDS tyrimas

1,0 rating
23 vasario, 2023

Laba diena!
Rašau Jums internetu atsiliepimą.Nes esu nustebinta,kai gydytojas specialistas 2022 -12-22 9.40 neskaitė siuntimo ,kad reikėjo atlikti EDGS su biopsijomis iš duodenum descendens dėl celiakijos.To tyrimo neatliko.Išrašas apie EDGS esveikatoje atsirado tik 2023 metais.Siūlau pirmiausia susipažinti kokiu tikslu yra siunčiamas pacientas šiam tyrimui.Tai gi ne nežinau,kas yra man?

Ilona

PADĖKA

5,0 rating
3 vasario, 2023

Nuoširdus ačiū Mažeikių Vaikų skyriaus gydytojai Vilmai Želvienei už komtetentingą pagalbą, šiltą bendravimą. Linkiu gydytojai sveikatos, kantrybės ir lengvų budėjimų.

Lilija Ašmontienė

Naujieji metai

4,0 rating
31 gruodžio, 2022

Naujųjų metų vakarą, apie 23h teko apsilankyti priėmimo skyriuje. Viskas kaip ir gerai, bet jau med sesutės Žumbienės elgesys tai košmaras, nesuprantu kaip taip galima elgtis. Didžiulę padėką skiriu tą vakarą budėjusiai gydytojai Mačiulienei, sesutei su pilka apranga, kurios vardo nežinau ir kartu dirbusiam vaikinui, labai nustebino profesionalus bendravimas, patarimai, švelnumas. Ačiū jums

Anonimas

Priėmimo skyrius

5,0 rating
6 gruodžio, 2022

2022 m. gruodžio 6 d.
Priėmimo skyriuje – tikras anšlagas. Žmonių marios, o slaugytojų tik trys.. O jos – nuostabios, paslaugios, švelnios. Didžiulė padėka 12-06 budinčiam personalui, negaliu atsidžiaugti ir atsistebėti, kaip turint tokius nežmoniškus krūvius dar nuo sesučių veido dar ir šypsena nedingsta. AČIŪ JUMS!!!

Pacientė

Palikite atsiliepimą