Atsiliepimai

Atsiliepimai

Padėka

5,0 rating
2 gegužės, 2022

Didžiulė ir nuoširdi padėka Mažeikių ligoninės priėmimo ir reanimacijos skyrių darbuotojams, balandžio 10 d. išgelbėjusiems mano Mamos gyvybę. Iš visos širdies dėkoju Jums už tai, kad šiandien Mama yra su mumis.
Sėkmės ir stiprybės Jūsų sudėtingame darbe.
Dėkui

Rasa

Rebilitacija

5,0 rating
2 kovo, 2022

Noriu padėkoti gydytojai rebilitologei L.Bučytei- Stirblienei už malonų bendravimą ir patarimus.
Daugiau tokių gydytojų !

Laima

Gerb.CHIRUGAMS D.VALIUS IR L.ŠVAŽAS

5,0 rating
9 vasario, 2022

Tariu Jums ačiū už suteiktą konsultaciją ir paskirtą gydymą, bei supratingumą,išvargintam skausmo ligoniui. Jūsų paskirtas gydymas leidžia atgauti jegas ir patikėti, kad ligai ištikus galiu drąsiai kreiptis pas Jus.
Ačiū.

Jūratė

Apsilankymas.

1,0 rating
31 sausio, 2022

Manau su žmonėmis įkalinimo įstaigose bendrauja geriau nei ligoninėje. Antra karta gyvenime užėjo panikos ataka. Kaip ji man pasireiškė? Silpnumas iki alpimo, prakaito pylimas, tirpimas, galvos svaigimas. Vieną karta teko tai atlaikyti namuose. Antrą kartą viskas prasidėjo būnant darbe. Jutausi visiškai blogai, verkdama paskambinau į priimamaji. Bei klausiau ką daryti, važiuoti, nevažiuoti, kur kreiptis. Sakė jog nieko nelaukiant, atvažiuoti. Sėdau į automobilį, atvažiavau. Atvažiavusi nuėjau prie registratūros, sakė eiti tiesiai prie priimamajo durų. Paskambinus skambučiu skambėjo šitaip “nu?” Tęsiu pokalbį. “laba diena, man labai blogai, reikia pagalbos, manau jog tuoj ištiks panikos ataka” verkdama prašiausi pagalbos. Atsakymas buvo “kreipkis į pscihuškę, ne čia atvažiavai”. Kai jau užsiverkiau tiek, kad nei žodžio negalėjau pratarti mane įleido į vidu. Klausia “kas yra” vėl viską papsakojau. Atsakymas “kas tau išvis liepė čia važiuot, namuose gerk valerijono ir eik miegot” . Seselės įžūliai kartojo “oj panikos ataka, oj panikos ataka” jaunos sesutes vartė akis ir nesake nieko. Kai pasakiau jog aš noriu pagalbos. Atsakymas buvo “žodžiu eik ten, pamatuosim spaudima” nuėjau. Matuodama spaudimą ji man tik pasakojo kad dėl tokiu dalyku “važiuok į psichuške”. Reikėjo daryti kardiograma. Žinoma, man teko nusirenkti. Gultis nuoga krūtine. Prašymas pridengti su ten stovinčiais šydais, baigėsi atsakymu “kas čia į tave žiūrės, kas čia tave matys išviso, ko tu nesupranti” pro duris ėjo kas norėjo, niekaip nei motais. Sakė jog padarys kraujo tyrimą. Siai dienai ranka mėlyna, su gūzu iš to “švelnaus kraujo paėmimo” dariausi kitoj klinikoj, nieko panašaus nepaliko. Sakė jog leis raminamuosius. Nei atsigulk, nieko. Kaip stovėjau, taip sudūrė adatą. Ir atsakymas “nu eik į kolidoriu” išėjau laukiau rezultatu. Sulaukiau, daktaras viską papasakojo. Sėdėjau su kauke, bėgančiu prakaitu, kauke žemiau nosies. Ne todėl kad aš ją laikau netaisyklingai. O todėl jog aš minėjau jog dūstu žemėn, negaliu įkvėpti oro. Reziume. Baisu. Kur kreiptis jaunam žmogui, kai atejus į gydymo įstaiga elgiasi kaip su gyvuliais. Man žodžiu trūksta, kad tokie žmones dirba tokiuose vietose. Liūdna. Tikriausiai pinigais prieš nosį reikia pamojuoti, tam jog būtum priimtas kaip žmogus.

Toma

Padėka vaikų ligų skyriaus personalui

5,0 rating
29 sausio, 2022

Labai dėkoju gyd. R. Mikienei, skyriaus vedėjai V. Želvienei bei visam vaikų ligų skyriaus personalui už nepriekaištingą priežiūrą ir gydymą.

Mykolo mama Gintarė

I promised.

4,0 rating
26 sausio, 2022

Hi, this is Irina. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/ya5x6bv7

Amali

Baisu!

1,0 rating
21 sausio, 2022

Mielieji, jeigu Jūsų artimąji veža į priimamąjį, tai būtinai vykite kartu. Vakar išvežė tėvuką į priimamąjį.. Man pasiūlė iškarto kartu nevykti, nes ilgai teks laukti kol atliks visus tyrimus. Tėvuko būklė buvo labai prasta! Temperatūra, su šlepetėmis (dėl padagros priepuolio negalėjo apsiauti batų, neprasišlapino ir praktiškai sunkiai vaikščiojo). Po keletos valandų (maždaug apie 22h) sulaukiau skambučio iš tėčio jog jį paleidžia namo ir šiuo metu jis sėdi koridoriuje neįgaliojo vežimėlyje. Bandžiau vykti, bet nesėkmingai į ligoninę, nes buvo baisi pūga ir dangus su žeme maišėsi, o mūsų kaimo keliai nevalyti.. Paskambinus ir paklausus priimamąjam budinčios kaip tokiu atveju elgtis, tai pasiūlė į nakvynės namus skambintis ir ten patalpinti jį! O ant galo dar aprekė jog daug žmonių turi, bei neturi laiko kalbėtis (nors apart mano tėčio ir dar vienos moters nieko nebuvo).. Nenuleidau rankų ir skambinau į policiją bei klausiau kaip elgtis tokioj situacijoj, tai jie pasiūlė kreiptis į greitosios pagalbos skyrių ir prašyti jog suteiktų mokama paslaugą bei parvežtu jį namo.. Vėl situacija kaip į sieną, nes greitoji tokias paslaugas teikia tik darbo valandomis, bet dispečerė pasiūlė skambinti į taksi firmas ir bandyti ieškotis gal kažkas sutiks tokiu oru, bei tokiais keliais vykti. Valio, radau taksi firmą kurioje vairuotojas sutiko vežti mano tėtį, na ir beabejo pasakė jog lauktu tėtis kol atvyks vairuotojas. Paskambinu į priimamąjį bei pasakau jog atvyksta taksi, ko pasekoje pasakė jog praneščiau vairuotojui, kad važiuotų ant rampos, nes žmogus sunkiai vaikšto.. Vėl skambinu bei perduodu informacija dispečerei, ji man skambina jog niekas neatidaro vartų. Skambinu į priimamąjį ir niekas nekelia! Bet per dispečere susisiekiau ir pasakė jog tėtį parveža namo. P.s. Tėvuko sveikata labai prasta ir net telefono pasiėmas jam tapo iššūkiu, praktiškai nieko nevalgo, yra nusilpęs, o dar visa puokštė ligų.. Nesakau jog visos slaugės, bei medikai yra blogi, bet vakar pasitaikė ypatingai nuostabi ir atsidavusi darbui slaugytoja! Miela ponia kuri vakar bendravote su manimi(niekada niekam blogo nelinkiu), šioje situacijoje palinkėsiu Jūms išsitraukti galvą iš depesų ir rasti bent jau kruopelę žmogiškumo!

Adėlija

Kokia statistika

1,0 rating
19 sausio, 2022

Įdomu būtų sužinoti pas kokį gydytoja daugiausia mirčių nuo Covid kurie gydėsi, kartais ne visos mirtys gydant Baubino, nes mielieji pacientai jis negydo žmonių nuo Covido, nuvaro ligonius, nustekena, vaistų neskiria arba skiria pačius silpniausius tipo gydom….kada tas žmogus papuls ant kokio kad ji gerai pamokyti už toki elgesi …

Koks skirtumas

Siaubas Baubas tas Baubinas

1,0 rating
12 sausio, 2022

Kaip gali covid skyriui dirbti Baubinas pasakykit man, pas ji papuolus ligoniams baubas, jis negydo žmoniu, nuvaro i kapus, ka jis ten veikia? Atsimerkit jus visi, jis negydo zmoniu, neduodi pinigu neziuri visai, numirs zmogus nurasys kovidui. Jis matyt ptirsaika priemes ne gydyt, o numarint.

Brone

Padėka V. Jonaičiui

5,0 rating
30 lapkričio, 2021

Labai ačiū Vidaus ligų skyriaus gydytojui V. Jonaičiui už gydymą, už rūpestingumą.
Linkiu Jums kuo daugiau laimingų dienų!

Edimtas

Didelis aciū ❤

5,0 rating
25 lapkričio, 2021

Didelis ačiū covid skyriaus darbuotojams.Ypatngai Daumantui S.ivadavus musu mylima mama is baisios ligos gniauztu.Aciu ir seimininkutem maistas buvo labai,labai skanus ir subalansuotas.
Aciu jums visiems ❤

Sandra

Endokrinologė E.Šiuškienė

1,0 rating
21 spalio, 2021

Nuvykus pasidaryti skydliaukės ekoskopiją, net nepriėjo, nepadarė ekoskopo, išvadino antivaksere, 20 min. klausiau apie skiepą, pasakė jei nepasiskiepysiu kitą kartą jau nebepriims.
Tiesiog bereikalo sugaištas laikas.
Nepadarius ekoskopo nustatė ligą.
NEREKOMENDUOJU!

Pacientė

Palikite atsiliepimą