Atsiliepimai

Atsiliepimai

Endokrinologė Šiuškiene

1,0 rating
15 rugsėjo, 2021

niekam nepatarčiau kreiptis i šita arogantiška pasipūtele,kuri neturi ne mažiausio supratimo apie kulturinga elgesi,kreipiaus pas endokrinologa,nes pasitikrinus skrandi,bei dvilikapiršte,viskas tvarkoj,sutrikusi skrandžio motorika ,medžiagu apykaita,bet šita vadinama gydytoja,net nesiteike,net išklausyt,kreipiausi nes negaliu normalia valgyt ir krenta svoris,bet vos tik iejus pro duris iskart nieko nera,ir net nesiteike išklausyt,tikrai niekam nepatariu kreiptis i šita gydytoja,iš jos pagalbos ,uzuojautos tikrai nesulauksit,atrodo is elgesio,jai paciai reikalinga psichologo pagalba,o gal čia taip atsinešama,nes esu pensininkė?

Birute

Baisu

1,0 rating
4 rugpjūčio, 2021

Esu pasibaisėjusi traumatologo J. Žulpos darbu, užpildo ligonių kasoms pažymą taip, kad žmogus negauna reabilitacijos nors sunkiai serga. Pasakė, kad pati turiu mankštintis ir gerti vaistus nuo skausmo.

Vida

Padėka Liepos 22d. 2021č

5,0 rating
2 rugpjūčio, 2021

Akušerijos – ginekologijos ir neonatologijos skyriui.
Nuoširdžiai dekoju skyriaus vedejai E. Jarašūnienei ir Lukojanovai Anai ir skyriaus sesutems, slaugytojoms už profesionoluma, už priežiura rūpesti.
Ačiū.

Nora. Š

Padėka Bendrosios chirurgijos skyriui

5,0 rating
29 liepos, 2021

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Donatui Valiui, jo kolegoms, skyriaus sesutėms, slaugėms. Ačiū už gydymą, už profesionalumą, už priežiūrą ir rūpinimąsi .

Romualdas B.

Padėka

5,0 rating
21 liepos, 2021

Sveiki,
Praėjusią savaitę man prireikė skubaus chirurginio gydymo. Į priimamąjį važiavau su baime, nes praėjusį kartą buvau labai nemaloniai priimta, apšaukta neišsilavinusia ir pan. Šį kartą irgi teko sutikti nemalonių slaugytojų, bet esu labai laiminga, kad mane priėmė slaugytoja Virginija Paulauskienė. Tokios atsidavusios savo darbui, nuoširdžios ir švelnios slaugytojos, kuriai rūpi paciento gerove ir sveikata dar neteko sutikti Mažeikių ligoninėje. Reiškiu didžiausią pagarbą ir padėką jai ir gydytojui, kuris mane operavo ir kitiems darbuotojams Mažeikių ligoninėje. Džiaugiuosi, kad Mažeikiuose dirba puikus specialistai.
Pagarbiai,
Indre Narutaite

Indre Narutaite

Padėka D. Valiui

5,0 rating
29 birželio, 2021

Labas vakaras,
Šį laišką norėčiau pradėti padėka gydytojui – Donatui Valiui. Kogero labiausiai už neabejingumą…
Lygiai prieš savaitę, šeštadienį mūsų šeimą ištiko nelaimė. Tėtis nukrito nuo kopėčių ir susitrenkė galvą. Atrodo kaip ir viskas gerai, gydytojas turi suteikti žmogui pirmąją pagalbą, bet buvo vienas faktas – jis buvo išgėręs (vyko šeimos šventė). Iš viso personalo, tik šis daktaras neliko abejingas ir nelinksniavo to fakto, kaip priežąsties kodėl taip įvyko. Prieš tai apžiūrėjęs daktaras labai aiškiai pasakė, kad žmogus tiesiog išgėręs, rentgenas nieko nerodo, galės važiuoti namo.
Viena laimė, kad mus dar apžiūrėjo D. Valius, kuris ne tik norėjo pasiguldyti parai stebėjimui, bet ir atliko papildomus tyrimus, kurie išgelbėjo vyro, tėčio ir senelio gyvybę… Sužalojimai tikrai rimti. Žmogus paniro į komą, lūžo smilkinkaulis.. Buvo renomobiliu išvežtas į Klaipėdą ir ten operuotas. Ačiū Dievui ir šiam daktarui, nes šiai dienai jis yra gyvas, protaujantis, bei fiziškai stiprus. Tiesiog šiuo laišku noriu padėkoti šiam daktarui, kad nepaisant to, kad žmogus buvo neblaivus, jis kaip daktaras atliko savo pareigą ir išgelbėjo žmogaus gyvybę. Turbūt visą gyvenimą tai prisiminsime ir būsime jam dėkingi už neabejingumą ♥️

Viktorija

Gydytojas S. Petrošius

1,0 rating
31 kovo, 2021

Sesutė labai maloni, o gydytojas arogantiškas, visiškai nesiskaito su pacientais. Nieko nepaaiškina, o jeigu ko paklausi dar ir apšaukia. Gydytojui reikėtų išmokti kultūros ir bendravimo su pacientais.

Zuzana

Dėl adreso

3,0 rating
25 kovo, 2021

O kodėl ligonės adresas nurodytas klaidingas?
Taip yra ir Basanavičiaus gatvėje senoji ligoninė, bet ši, kur fotografojoje, yra Birutės g. 17.

Arvis

Darbo valandos

3,0 rating
17 kovo, 2021

Puslapis gražus, bet darbo valandų, koks kada gydytojas dirba, surasti neina.
Apie gydytoją Petrošių teisingas atsiliepimas parašytas. Dar pridėčiau, kiekvienas įėjęs palieka po 7 eurus jo stalčiuje, tipo susimokėk, jei nori bakteriją išsitirti.

Arvis

207 kabinetas S.Petrošius

1,0 rating
19 vasario, 2021

Skrandžio tyrimas, ryjimas žarnos, sesutei pretenzijų neturiu bendravimas geras pripurškė vaistukų elgesi maloniai. Daktaras labai grubus visada buvo pakeltas tonas,viska aiškino šaukdamas, pasipiktines, konkrečiai nieko nepasakė, išrašė tyrimą ant lapelio ir sako šeimos gydytoja jums viska pasakys… tyčiojas iš pacientu, daugmaž ko čia atėjot iš viso. Visos dienos nuotaiką sugadino. Gyvenime nebeisiu pas šitą daktarą, ir nesiūlau niekam eiti. Daktarui palinkėjimas jeigu nepatinka darbas geriau jo net nedirbti!

Pacientė

Pacientas

5,0 rating
15 sausio, 2021

Dėkui hirurgijos skyriui gydytojui Milteniui už pulinio aptvėrimo operacija, ir jo kolegom gyd Valiui, taip pat gyd Svazui už konsultacijas ir priežiūra, ir seselėm slaugems už priežiūra ir mandagu elgesį, ir visam personalui palatą buvo visada švari, o maistas skanus, Dėkui jums medikai už sunkų ir atsakingą darbą, sveikatos jums brangieji.

Arturas

Padėka ORTOPEDIJOS—TRAUMATOLOGIJOS SKYRIUI

5,0 rating
13 sausio, 2021

Nuoširdžiai dėkoju skyriaus sesutėms, slaugutėms, o ypač gydytojui M. Virkečiui. AČIŪ už priežiūrą, AČIŪ už rūpinimąsi, AČIŪ už gydymą.

Vilma P.

Palikite atsiliepimą