Atsiliepimai

Atsiliepimai

Naujieji metai

4,0 rating
31 gruodžio, 2022

Naujųjų metų vakarą, apie 23h teko apsilankyti priėmimo skyriuje. Viskas kaip ir gerai, bet jau med sesutės Žumbienės elgesys tai košmaras, nesuprantu kaip taip galima elgtis. Didžiulę padėką skiriu tą vakarą budėjusiai gydytojai Mačiulienei, sesutei su pilka apranga, kurios vardo nežinau ir kartu dirbusiam vaikinui, labai nustebino profesionalus bendravimas, patarimai, švelnumas. Ačiū jums

Anonimas

Priėmimo skyrius

5,0 rating
6 gruodžio, 2022

2022 m. gruodžio 6 d.
Priėmimo skyriuje – tikras anšlagas. Žmonių marios, o slaugytojų tik trys.. O jos – nuostabios, paslaugios, švelnios. Didžiulė padėka 12-06 budinčiam personalui, negaliu atsidžiaugti ir atsistebėti, kaip turint tokius nežmoniškus krūvius dar nuo sesučių veido dar ir šypsena nedingsta. AČIŪ JUMS!!!

Pacientė

Padėka

5,0 rating
21 lapkričio, 2022

Nuoširdus Ačiū gydytojai neurologei Irynai Savenko, puikus, konkretus, malonus bendravimas su pacientu

Asta

11-01

5,0 rating
3 lapkričio, 2022

Didžiulis ačiū priėmimo skyriaus kolektyvui, dirbusiems lapkričio 1 d. ypač gyd. Arantai Būtautaitei-Garalienei, sesutėms ir slaugutėms ir vaikinui praktikantui už malonų bendravimą ir suteiktą pagalbą. Šiek tiek grubiai bendravo sesutė su akiniais, kuri buvo už langelio ir registravo, bet manykim, kad ne ta koja iš lovos išlipo 🙂 Dar kartelį ačiū visiems!

Ligonė

Iryna Savenko negali dirbti su pacientais

1,0 rating
1 lapkričio, 2022

Kas per gydytoja (IRYNA SAVENKO) priimama dirbti su neurologiniais pacientais, kuri nesugeba nei įvardinti diagnozės,nei pakomentuoti tyrimų rezultatų, nei paskirti gydimo? Nešneka nei lietuviškai,nei rusiškai… kaip su ja bendrauti pacientams?
Suprantu situaciją jos šalyje,tačiau iš gailesčio priimti ją dirbti ir gydyti rimtus pacientus…….. Jai čia geriausiu atveju med.seselės vieta.
Atvežta pacientė naktį su greitąja pagalba,prileista stiprių vaistų, po pietų buvo jos jau išsiųsta namo,be jokio aiškaus išdėstymo kas buvo ir koks gydymas taikytinas toliau.

Eglė

Padėka

5,0 rating
22 rugpjūčio, 2022

Nuoširdžiai dėkojame priėmimo darbuotojoms, traumatologui, rentgenologui ir visai komandai, dirbusiai per Žolines. Tą dieną dėl didelės ligonių apkrovos teko palaukti, kol bus suteikta pagalba, todėl matėme Jūsų darbo kasdienybę. Lenkiam galvą už Jūsų stiprybę ir kantrybę.
Ačiū už suteiktą profesionalią pagalbą, o svarbiausia – už nuoširdų dėmesį pacientams. Būkite sveiki.

šeivikaulio lūžio šeimininkas

Padėka Priėmimo ir Chirurgijos skyriams

5,0 rating
8 liepos, 2022

Didelis dėkui už operatyvią profesionalią pagalbą, supratingumą, už nuoširdžiai atliekamą darbą! Dėl tokių žmonių Mažeikiuose saugu gyventi!
Paciento Mariaus Česnausko tėvai

Raimonda

PADĖKA GYDYTOJAI RASAI ŽULPIENEI

5,0 rating
3 liepos, 2022

Nuoširdus Ačiū gydytojai Rasai Žulpienei už suteiktą nepriekaištingą medicininę konsultaciją. Labai maloni, rūpestinga, išmananti savo darbą gydytoja, išsamiai paaiškino mano diagnozę, taip pat aiškiai išdėstė gydymo planą ir įkvėpė pasitikėjimą.

Angelė

PADĖKA

5,0 rating
3 liepos, 2022

Nuoširdus Ačiū Mažeikių ligoninės priėmimo skyriaus darbuotojoms dirbusioms liepos 3 d., ten dirba pats nuoširdžiausias personalas. Merginos išmanančios savo darbą, viską atlieka operatyviai, dėmesingai. Ačiū už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą,nepriekaištingą darbą. Sėkmės ir sveikatos Jums.

Angelė

Padėka Priėmimo skyrius

5,0 rating
25 gegužės, 2022

Nuoširdus Ačiū Mažeikių ligoninės priėmimo skyriaus visiems medikams, ypač gydytojui V. Jonaičiui, med. sesutei Žumbienei, dirbusiems 2022-05-25 d. Tai žmonės atsidavę, nuoširdūs, mylintys savo darbą, atlikti operatyviai visi galimi tyrimai, suteikta profesionali medicininė pagalba. Nuoširdus Jums Ačiū. Stiprybės ir ištvermės.
Daugiau tokių medikų.

Angelė

Padėka

5,0 rating
25 gegužės, 2022

Nuoširdus Ačiū Mažeikių ligoninės priėmimo skyriaus visiems medikams, ypač gydytojui Jonauskiui, med. sesutei Žumbienei dirbusiems 2022-05-25 d. Tai žmonės atsidavę, nuoširdūs, mylintys savo darbą. atlikti operatyviai visi galimi tyrimai,
suteikta profesionali medicininė pagalba. Daugiau tokių medikų. Stiprios jiems sveikatos.

Angelė

Padėka

5,0 rating
2 gegužės, 2022

Didžiulė ir nuoširdi padėka Mažeikių ligoninės priėmimo ir reanimacijos skyrių darbuotojams, balandžio 10 d. išgelbėjusiems mano Mamos gyvybę. Iš visos širdies dėkoju Jums už tai, kad šiandien Mama yra su mumis.
Sėkmės ir stiprybės Jūsų sudėtingame darbe.
Dėkui

Rasa

Palikite atsiliepimą