Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gydytojas S. Petrošius

1,0 rating
31 kovo, 2021

Sesutė labai maloni, o gydytojas arogantiškas, visiškai nesiskaito su pacientais. Nieko nepaaiškina, o jeigu ko paklausi dar ir apšaukia. Gydytojui reikėtų išmokti kultūros ir bendravimo su pacientais.

Zuzana

Dėl adreso

3,0 rating
25 kovo, 2021

O kodėl ligonės adresas nurodytas klaidingas?
Taip yra ir Basanavičiaus gatvėje senoji ligoninė, bet ši, kur fotografojoje, yra Birutės g. 17.

Arvis

Darbo valandos

3,0 rating
17 kovo, 2021

Puslapis gražus, bet darbo valandų, koks kada gydytojas dirba, surasti neina.
Apie gydytoją Petrošių teisingas atsiliepimas parašytas. Dar pridėčiau, kiekvienas įėjęs palieka po 7 eurus jo stalčiuje, tipo susimokėk, jei nori bakteriją išsitirti.

Arvis

207 kabinetas S.Petrošius

1,0 rating
19 vasario, 2021

Skrandžio tyrimas, ryjimas žarnos, sesutei pretenzijų neturiu bendravimas geras pripurškė vaistukų elgesi maloniai. Daktaras labai grubus visada buvo pakeltas tonas,viska aiškino šaukdamas, pasipiktines, konkrečiai nieko nepasakė, išrašė tyrimą ant lapelio ir sako šeimos gydytoja jums viska pasakys… tyčiojas iš pacientu, daugmaž ko čia atėjot iš viso. Visos dienos nuotaiką sugadino. Gyvenime nebeisiu pas šitą daktarą, ir nesiūlau niekam eiti. Daktarui palinkėjimas jeigu nepatinka darbas geriau jo net nedirbti!

Pacientė

Pacientas

5,0 rating
15 sausio, 2021

Dėkui hirurgijos skyriui gydytojui Milteniui už pulinio aptvėrimo operacija, ir jo kolegom gyd Valiui, taip pat gyd Svazui už konsultacijas ir priežiūra, ir seselėm slaugems už priežiūra ir mandagu elgesį, ir visam personalui palatą buvo visada švari, o maistas skanus, Dėkui jums medikai už sunkų ir atsakingą darbą, sveikatos jums brangieji.

Arturas

Padėka ORTOPEDIJOS—TRAUMATOLOGIJOS SKYRIUI

5,0 rating
13 sausio, 2021

Nuoširdžiai dėkoju skyriaus sesutėms, slaugutėms, o ypač gydytojui M. Virkečiui. AČIŪ už priežiūrą, AČIŪ už rūpinimąsi, AČIŪ už gydymą.

Vilma P.

Gydytojas Edvinas Čeberka

5,0 rating
12 sausio, 2021

Persirgus covid, teko ligoninėje susitikti su šiuo jaunu gydytoju, dėl išliekamųjų, varginančių, sunkokų padarinių sveikatai. Paliko labai gerą įspūdį. Išklausantis, besidomintis paciento savijauta, simptomais. Mandagus, išlaikytas, susikoncentravęs į pacientą, dėmesingas. Atsakantis į visus klausimus. Tyrimai atlikti, kas reikalinga, tvarkingai ir aiškiai surašytas išrašas atsakingai. Tikrai dėkinga! Sėkmės jums darbuose.

Pacientė

Благодарность коллективу отделения Covid-3

5,0 rating
11 sausio, 2021

От всей души хочу поблагодарить коллектив отделения Covid-3.Большое спасибо за вашу работу ,заботу и внимание ,доброжелательное отношение к больным.Особая благодарность моему лечащему врачу R. Baubinui. Желаю всему коллективу здоровья,терпения и оптимизма.

Евгения Корягина

NUOŠIRDI PADĖKA

5,0 rating
23 lapkričio, 2020

Gyvenimas – tai lyg važiavimas traukiniu. Kelionėje sutinki daug žmonių, pravažiuoji daug stotelių gyvenime jos bėga kaip stulpai važiuojant prie kelio…. Mums, 303 palatos, Mažeikių traumatologiniame skyriuje,(2020-11-13) susidūrusiomis su sąnarių problemomis, teko išlipti vienoje gyvenimo stotelėje – Jūsų skyriuje, kur mus pasitiko draugiškas, nuoširdus skyriaus kolektyvas. Iš visos širdies norime padėkoti ;operavusiems gydytojams skyriaus VEDĖJUI A.Šarkevičiui,
GYYTOJUI J.Žulpai , visoms sesutėms, slaugutėms, valytojoms.
Ypač sesutėms; J.Lingienei, G.Budrienei, R.Andriuškienei,V.Turčinskienei D.Dargienei.
Sesučių padėjėjoms; D.Adomavičienei,G.Puškorienei,D.Ridikienei už nuoširdumą, rūpestį, ištartą švelnų žodį, kurio taip trūksta, ligos prispaustam žmogui. Tegu nepavargsta Jūsų visų švelnios, darbščios rankos, te nedingsta nuo Jūsų veidų giedra šypsena, švelnus nuoširdus sveikatos linkintis žvilgsnis…. te nepritrūksta paguodžiančių žodžių…. Linkime visam Jūsų kolektyvui stiprios sveikatos, asmeninės laimės. Būkit laimingi dalindami LAIMĘ ŽONĖMS! Tegloboja Jus Aukščiausias.
Danutė Liepienė, Julija Savickienė

Danutė Liepienė, Julija Savickienė

Padėka Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui

5,0 rating
20 lapkričio, 2020

Miela skyriaus vedėja GYDYTOJA Laima Bučyte-Stirbliene, leiskite man į Jus kreiptis vardu Laimute. Jūs man tokia tapote po pirmojo mano apsilankymo pas Jus. Jūsų dėmesys, nuoširdumas, noras padėti į bėdą patekusiam pacientui, nuo Jūsų dvelkiantis švelnumas paskatino mane patikėti, kad aš, Jūsų kolektyvo pagalba, sugrįšiu į pilnavertį gyvenimą. Jau antra savaitė, kai su mano traumos pasekmėmis kovoja Jūsų vadovaujamo skyriaus darbuotojai Dovilė, Deivydas, 202 kabineto personalas. Po kiekvienos dienos procedūrų aš dar ilgai jaučiu jų paslaugumą, bendravimo nuoširdumą, grįžtu su patarimais kaip elgtis pačiai su turima problema. Nuoširdus ačiū Jūsų skyriaus kolektyvui. Išlikite ir toliau pagalbininkais, patarėjais, globėjais pacientui, kuriam, tokioje būsenoje Jūs tampate ANGELAIS. Jūsų skyriaus kolektyvas yra Mažeikių ligoninės pasididžiavimas, gyvas pavyzdys vietoje, kaip turi dirbti su pacientais medicinos personalas. Net ir siautėjant Covid-19.

MARTA

Baubinas

1,0 rating
21 rugsėjo, 2020

Visiskai jokios pagarbos ligoniams…. Karidoriui pralaukem pusantros valandos! Tyrimu normalei net neatliko! Kaip gali atlikti siknos nepakeles! Sundaktariai! Jokios morales ar zmogiskumo! Niekam nesiulau pas ji patekti, nes naudos jokios….

Pacientas

Padėka karščiavimo klinikai

5,0 rating
9 rugsėjo, 2020

Šį rytą teko lankytis karščiavimo klinikoje. Labai noriu padėkoti Seselei (gaila nežinau nei vardo, nei pavardės), apžiūrėjusiam Gydytojui.
Ačiū už malonų priėmimą, geranorišką bendravimą ir nuoširdų rūpestį.
Sėkmės tokiomis sudėtingomis sąlygomis.

Odeta J.

Palikite atsiliepimą