Atsiliepimai

Atsiliepimai

Padėka Vaikų gyd. Jolantai Jagt

5,0 rating
20 balandžio, 2024

Labai rūpestinga, atsakinga gydytoja, priėmusi sergančią mergaitę. 💖
Atlikti tyrimukai, nustatyta liga ir paskirti vaistukai.
Gavome konsultaciją dėl vaiko gydymo.
Nuoširdūs padėkos žodžiai Gerb. Gydytojai Jolantai. 🌹

Jolanta

Padėka prėmimo,opraciniam ir chirurginiam skyriams

5,0 rating
19 balandžio, 2024

Dėkoju Mažeikių ligoninės greitosios priėmimo skyriaus personalui,operacinės skyriui,chirurginio skyriaus personalui ir gydytojui A.Spilnyi už suteiktą pagalbą ir gydymą. Telydi Jus profesinė ir asmeninė sėkmė. Su pagarba V. Čyžienė

Vida

Padėka

5,0 rating
19 balandžio, 2024

Nuoširdus Ačiū Gydytojui.. Chirurgui L.ŠVAŽUI …demesingas ,operacija venu atlieka nepriekaištingai.Mažeikiuose yra nuostabių gydytojų atliekantis savo darbą nuoširdžiai..Ačiū

Jurgita

Padėka

5,0 rating
2 balandžio, 2024

Norime nuoširdžiai padėkoti Ligoninės Vidaus ligų skyriaus kolektyvui už puikią, nuoširdžią, kokybišką priežiūrą ir gydymą. Ypač dėkojame gydytojai R.Stulginskienei. Jos pastangos ir skirtas dėmesys tiek ligoniui, tiek artimiesiems buvo itin svarbu sunkiu laikotarpiu. Ačiū, Daktare! Pagarbiai Aldona J ir jos artimieji.

Aldona

Nuoširdi padėka

5,0 rating
21 kovo, 2024

Kai susiduri su liga, tik tada supranti koks bejėgis žmogus esi prieš medicinos sistemą… Ilgą laiką vargome kreipdamiesi į visas Mažeikiuose esančias gydymo įstaigas, kurios teikia reabilitacijos paslaugas. Ir tik pagalbos sulaukėme iš Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjos/gydytojos Laimos Bučytės-Stirblienės. Nuoširdi padėka gydytojai, kuri beatodairiškai atsidavusi savo darbui, atsakingai žiūrinti į pacientą ir svarbiausia, kad ši gydytoja girdinti dėl ko pacientas atėjo pagalbos. Mažeikių ligoninės administracija gali didžiuotis turinti tokią gydytoją ir skyriaus vedėją.

Erika Pusvaškė

Nuoširdi padėka

5,0 rating
18 kovo, 2024

Nuoširdžiai dėkojame skubios medicinos pagalbos ir vidaus skyriaus personalui už operatyvią pagalbą, suteiktą gydymą ir puikią priežiūrą mūsų tėveliui.
Ypatingą padėką norime išreikšti slaugytojai Indrai Jančauskienei, gydytojams Povilui Žukauskui ir Daumantui Straukui už nuoširdų dėmesį, aiškų ir suprantamą bendravimą, veiksmingą gydymą.
Su visa pagarba Jums ir Jūsų atliekamam darbui kuo nuoširdžiausia padėka.

Alma

Padėka

5,0 rating
8 kovo, 2024

Su didžiausia pagarba norime išreikšti padėką, visam slaugos personalui, prižiūrėjusį mūsų mylymą Kryžių. Didelis dėkui Jums už gerus darbus. Bendravome ilgą laiką, ne vieną mėnesį ir galime drąsiai teigti, kad yra gerų žmonių suburta komanda. Stiprybės ir kantrybės tolimesniuose darbuose, nepavarkite, būkite sveikos ir laimingos savo asmeniniuose gyvenimuose. AČIŪ.

Asta

Pikta darosi

1,0 rating
19 vasario, 2024

Pirmą kartą atvažiavom į priemima, su dideliu guzu gerklėj, vos nedūsta žmogus o priemimas liepa atvažiuoti su siuntimu. Kitą diena kreipemės į šeimos gydytoja dėl siuntimo, išrašė. Tada vėl atvažiavom sakom mes su siuntimu. Patikrino sako nėra siuntimo, paklausėm ar tai galit bent patikrinti, nu nes tikrai nei pavalgyt nei atsikosėti ir tas guzas gerklėj didėja. Tiesiog jokios pagalbos negavom, žmogus vos ne dūsta, o priemimo skyrius tiesiog liepia registruotis kitam mėnėsiui. Kas per daktarai, kad neatlieka savo darbo.

Šeima

Užteks

1,0 rating
23 sausio, 2024

Nu žinot, jau yra nebejuokinga kas darosi tame priėmime. Kaip tik ateini, taip ta pati persona vis apšaukia. Gaila, kad nežinau tos darbuotojos vardo, tačiau susiduriame jau ne pirmą kartą. Jau nuo pirmos minutės ligoninej prie langelio buvau pažeminta tos “medikės”. Darbuotoja vyresnio amžiaus, su akiniais, garbanotais tamsiais plaukais 01.20 ryte. Toks jausmas kad žmonės neturi ko veikti ir važiuoja į priėmimą pasižmonėti. Tikrai kreipsimės į ligonines administraciją. Po pirmo tokio karto tikejau, kad gal darbuotoja pavargusi ar tiesiog nekokia diena. Užteks.

Nepatenkinta pacientė

Ačiū!!!

5,0 rating
22 sausio, 2024

Didžiausias AČIŪ sesutei Aušrai, gaila bet pavardės nežinau. Atvykom labai sunkios būklės, bet ji padarė viską kas tik imanoma ir mums padėjo. Negana to paaiškino, kad jeigu tai pasikartotu ateitį kaip tai pamatyti ankščiau. Labai jums dėkojam ir linkim jums taip pat sveikatos

L.K.S

Padėka

5,0 rating
20 sausio, 2024

Dėkojame už kompetentingą, pasiaukojantį darbą Mažeikių ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus dideliam ir profesionaliam kolektyvui: skyriaus vedėjai Irenai Vaicekavičienei, gydytojai Rasai Mačiulienei, slaugytojoms, jų padėjėjoms, socialinei darbuotojai, psichologei, valytojoms, maisto gamybos specialistams ir, žinoma, ūkio tarnybos darbuotojams.
Jūsų darbas – sunkus, atsakingas, reikalaujantis supratimo, pasiaukojimo ir didelės kantrybės. Jūs dalinatės gerumu, padedate ne tik pacientams, bet ir jų artimiesiems. Ačiū už mūsų devyniasdešimtmetės mamos Onos Kontautienės ( 513 palata) gydymą ir slaugymą.
Dukros.

Zita ir Vincenta

Skubios pagalbos skyriaus slaugytoja

3,0 rating
1 sausio, 2024

Kol bendrosios praktikos slaugytoja AUŠRA ŽUMBIENĖ dirbs skubios pagalbos skyriuje, net nesitikėkite, kad jums bus suteikta pagalba, nes viskas ką išgirsite tai tik kandžios replikos ir priekaištavimai pakeltu tonu. Būtent ši darbuotoja Šv. Kalėdų dieną, ištikus nelaimei, priėmė mūsų artimąjį. Visi sako supraskite pavargusį med. personalą, dirbantį per šventes, tačiau kodėl kitos sesutės, sanitarė, gydytoja sugeba bendrauti pagarbiai ir mandagiai, o anksčiau minėta medikė apšaukia ne tik pacientą bet ir jo artimuosius. Apie šią sesutę kaip matoma yra ir anksčiau parašyta nemažai. Didžiulė padėka budėjusiai gydytojai, kuri viską aiškiai ir nuosekliai paaiškino apie ligą, tyrimus, vaistus.
Nesuprantu, kodėl nėra imamasi veiksmų, jei žmonės skundžiasi. Labai pikta.

Anonimas

Palikite atsiliepimą