Akušerijos – ginekologijos ir neonatologijos skyrius

Vilkė Greta
Žulpienė Rasa

Akušerijos – ginekologijos ir neonatologijos skyrius

✅Neatidėliotinais akušeriniais ir ginekologiniais klausimais konsultuos skyriaus        akušerė ir budintis gydytojas  –  visą parą telefonu (8 443)  98 292.

✅Perinatalinė patikra ir būtinos ambulatorinės konsultacijos nėščiosioms vyks įprastu rėžimu.

Pacientės konsultacijoms bus įleidžiamos, atvykus prie Akušerijos – ginekologijos ir neonatologijos skyriaus durų ir pasiskambinus telefonu (8 443)  98  292.

✅Dėl stacionarinių akušerinių ir ginekologinių paslaugų teikimo  Akušerijos –  ginekologijos ir neonatologijos skyriuje:

Stacionarinės akušerinės ir gimdymo paslaugos teikiamos – atvykimas pro nėščiųjų ir gimdyvių priėmimą.
Stacionarinės ginekologinės paslaugos teikiamos, esant neatidėliotinos pagalbos būtinybei.

Normalūs ir komplikuoti gimdymai, naujagimių priežiūra, atviros ir laparoskopinės ginekologinės operacijos, slauga.
Smulkesnė informacija tel.: (8 443) 98290, (8 443) 98291, Adresas: Birutės g. 17, I aukštas.

VšĮ Mažeikių ligoninės Akušerijos-ginekologijos ir neonatologijos skyrius laukia nėščiųjų ir jų šeimos narių!

VšĮ Mažeikių ligoninė – naujagimiui palanki

Paskaitų ciklas nėščiosioms NEMOKAMAI!

Žindymo palaikymo grupė

Informacija. Metodikos gimdyvei

Suaugusiųjų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos