VšĮ Mažeikių ligoninė dalyvavo ES projekte „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei reikiamas paslaugas"

VšĮ Mažeikių ligoninė kaip partneris kartu su projekto vykdytoju Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligonine Kauno klinikomis įgyvendino ES projektą „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei reikiamas paslaugas”, Projekto Nr. VP3-2.1-SAM-01-V-01-001

Projekto tikslas – sumažinti vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumą ir mirtingumą dėl širdies ir kraujagyslių ligų pagerinant širdies ir kraujagyslių ligų diagnostikos, gydymo kokybę bei paslaugų prieinamumą.

Projekto įgyvendinimo metu atlikti ligoninės rekonstrukcijos darbai ir įsigyta visa suplanuota medicininė įranga (reanimacinės lovos komplektas, veloergonometrijos kompleksas, defibriliatorius, elektrokardiografas su kardiogramos perdavimo kompiuteriniais tinklais galimybe).