Ambulatorinės reabilitacijos skyrius


Skyriaus vedėja L. Bučytė-Stirblienė

Gydytojai:

Žilienė Irina

AMBULATORINĖS REABILITACIJOS SKYRIUS

Regioninės Mažeikių ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje dirba ilgametę patirtį bei naujausias žinias turinčių REABILITACIJOS SPECIALISTŲ KOMANDA:

 • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai: Laima Bučytė-Stirblienė, Irina Žilienė;
 • Kineziterapeutai: Alina Deksnienė, Kotryna Tallat-Kelpšaitė, Elvyra Mišeikienė, Edita Neimontienė, Vaida Stasiukaitė, Deividas Žemgulis;
 • Ergoterapeutė Indrė Šidlauskaitė;
 • Gydomojo masažo specialistai: Elena Liaučienė, Birutė Paulauskienė, Gitana Raštikienė, Violeta Rubežienė, Violeta Taurinskienė, Valdonė Žalimienė;
 • Bendrosios praktikos ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai: Violeta Dunauskienė, Liuda Kekienė, Jolanda Matijošaitienė, Birutė Paulauskienė, Ina Petrauskienė, Violeta Rubežienė, Lina Šakauskienė, Regina Znotinienė;
 • Medicinos psichologė Sandra Mikuževičienė;
 • Socialinė darbuotoja Ilma Domarkienė;
 • Klinikinė logopedė Zita Mikalauskienė.

 

Teikiamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau PSDF) apmokamos ir pacientui nemokamos Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijos ir medicininės reabilitacijos procedūros įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems:

 1. KONSULTACIJOS: Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, klinikinio logopedo, medicinos psichologo ir socialinio darbuotojo konsultacijos.
 2. KINEZITERAPIJA: individuali ir gupinė kineziterapija, stuburo tempimas RedCord kilpų sistemos pagalba, kelio ir peties sąnario mechanoterapija Arthromot įranga.
 3. FIZIOTERAPIJA: elektrostimuliacija su ar be vakuumo terapijos, elektroforezė, intermituojanti kompresinė terapija rankoms ar kojoms, magneto terapija, lazerio terapija, ultragarso terapija ir fonoforezė, poliarizuotos šviesos terapija, mikrobangų terapija, fangoparafino aplikacijos.
 4. GYDOMASIS MASAŽAS.
 5. ERGOTERAPIJA.

  FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJO KONSULTACIJA

  PRADINĖ REABILITACIJA

  AMBULATRINĖ MEDICININĖ REABILITACIJA

  REGISTRACIJA PASLAUGOMS

  PACIENTŲ MOKYMAS IR REKOMENDACIJOS

  Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje gali būti taikomos mokamos paslaugos pacientams, neturintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimo, neturintiems socialinio draudimo arba pageidaujantiems gauti papildomų paslaugų, kurios nėra įtrauktos į privalomų paslaugų sąrašą, visada prioritetą suteikiant pacientams, kurie turi teisę gauti paslaugas ir procedūras nemokamai, t.y. iš PSDF.

  Ambulatorinės reabilitacijos mokamos paslaugos

  Svarbūs kontaktai:

  1. PRANEŠTI APIE NEATVYKIMĄ Į PROCEDŪRAS tel. 8-443-50414 (7:30–14:00)
  2. FMR gydytoja Irina Žilienė III sav.dieną tel. 8-443-90056 (9:00–15:00)
  3. FMR gydytoja-skyriaus vedėja Laima Bučytė-Stirblienė tel. 8-443-98315 (I 7:30–13:00, II-V 7:30–15:00)

Vaikų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

Suaugusiųjų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos