Augant sergamumui virusinėmis ligomis griežtinama lankymosi ligoninėje tvarka

Augant sergamumui virusinėmis ligomis ir atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento informaciją ir rekomendacijas (skaitykite ČIA), VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė, siekiant apsaugoti pacientus, jų artimuosius ir darbuotojus, imasi didesnių saugumo priemonių.

Nuo šiandien (gruodžio 1 d.) griežtinama lankymosi ligoninėje tvarka ir rekomenduojama laikytis šių prevencinių priemonių sergamumui mažinti:

• Apsilankius gydymo įstaigoje dezinfekuoti rankas.
  • Viso apsilankymo metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes ar respiratorius).
  • Pacientą vienu metu gali lankyti ne daugiau kaip vienas asmuo. Lankymo trukmė ne ilgiau kaip 15 minučių.
  • Laikytis kitų privalomų infekcijų kontrolės reikalavimų.

Atkreipiame dėmesį, kad pacientą lankyti ar slaugyti gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt.).

Būkime sąmoningi, saugokime vieni kitus. Dėkojame už Jūsų supratingumą.