Dėkojame gydytojoms už ilgametį darbą ir linkime kuo didžiausios sėkmės

Paskutiniosiomis kalendorinės vasaros dienomis darbą VšĮ Regioninėje Mažeikių ligoninėje (toliau – Ligoninė) baigė daug metų šioje įstaigoje dirbusios medikės – Konsultacijų ir radiologijos skyriaus gydytoja kardiologė Diana Stravinskienė ir Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Romualda Smilgienė.

Abi gydytojos Ligoninėje išdirbo daugiau nei po 20 metų, per kuriuos pelnė ne tik kolegų, bet ir pacientų pagarbą ir pasitikėjimą.

Dėkojame gydytojoms už ilgametį darbą, atsidavimą profesijai ir bendrystę, bei linkime kuo didžiausios sėkmės tolimesniuose gyvenimo vingiuose. Tegul kiekvienas iššūkis būna Jums įveikiamas!

Konsultacijų ir radiologijos skyriaus gydytoja kardiologė Diana Stravinskienė