Ligoninės darbuotojai pasirinko neįprastą rezultatų aptarimo formą

VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės darbuotojai pasirinko neįprastą š. m. I-ojo pusmečio rezultatų aptarimo formą ir penktadienio pavakarę gausiai susirinko į sąskrydį Tirkšlių pušyne.

Smagaus renginio linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė ir LR Seimo narė Laima Nagienė.

Darbuotojų aktyvumas, pozityvumas, nuoširdus bendravimas bei juokas parodo, jog esame nuostabi komanda!

Dėkojame visiems dalyvavusiems, organizavusiems ir kitaip prisidėjusiems prie šio renginio. Smagu būti kartu, kai galime ne tik aptarti darbo klausimus, bet ir atsipalaiduoti. Mums svarbu augti kaip komandai ir puoselėti bendrystę!

Daugiau renginio akimirkų rasite VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės Facebook paskyroje.