Praėję 2023 metai ligoninei buvo labai pozityvūs

Šiuo metu intensyviai suvedame praėjusių metų veiklos rezultatus. Juos reikia pateikti SAM iki š. m. kovo 1 dienos. Trumpai juos jau galime apibudinti:
1. Finansinis veiklos rezultatas – grynasis perviršis – 1,386 mln. Eur. 2022 metais šis perviršis sudarė 0,273,4 mln. Eur.
2. Veiklos pajamos didėjo lyginant 2022 metus su 2023 metais nuo 12,14 mln. Eur iki 13,9 mln. Eur.
3. Įstaigos sąnaudos valdymo išlaidoms sudarė 1,5 %, ankstesniais metais – 2,0 %. Normatyvas – neviršyti 2,4 %. Jis įvykdytas.
4. Veiklos sąnaudos darbo užmokesčiui atitinkamai didėjo nuo 9,2 mln. Eur. iki 9,79 mln. Eur.
5. Ligoninėje dirbo 72 gydytojai, praėjusiais metais pilnai suformuotos anesteziologų reanimatologų, chirurgų, akušerių ginekologų komandos, naujai įdarbinti šių ir kitų profilių 7 gydytojai.
6. Šių naujų bei iki šiol dirbančių gydytojų darbo dėka padidėjo ligoninės paslaugų mastas – aktyvaus gydymo stacionare – 13 %, ikistacionarinių paslaugų suteikta 10 % daugiau.  Todėl įvykdyti visi sutarčių su Šiaulių teritorine ligonių kasa rodikliai.
7. Vykdant sveikatos priežiūros sektoriaus darbuotojų šakinę bei ligoninės kolektyvinę sutartis darbuotojų atlyginimas praėjusiais metais didėjo 8 %, o nuo šių metų sausio 1 d. iki 20 %.
8. Ligoninė dalyvavo Aplinkos projektų valdymo agentūros rengtame projekte  „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo) panaudojimas valstybės, savivaldybių, tradicinių religinių bendruomenių, religinių bendrijų ar centrų elektros energijos poreikiams“ ir įsigijo geografiškai nutolusią saulės šviesos energijos elektrinę. Įrenginio galia – 530 kW.
Pagal klimato kaitos programą buvo gauta subsidija  420820 Eur.  saulės elektrinės daliai iš saulės elektrinių parkų įsigyti. Įgyvendinto projekto vertė 795000 eur.

Freepik nuotrauka