Regioninės Mažeikių ligoninės pacientams dar platesnės galimybės laiku išsitirti

Vakar, spalio 17 d., VšĮ Regioninėje Mažeikių ligoninėje pradėjo dirbti gydytojas endoskopuotojas Valerijus Sinianskis. Gydytojas dirbs Priėmimo-skubios pagalbos ir konsultacijų skyriuje ir atliks skrandžio ir storosios žarnos endoskopinius tyrimus.
Lietuvoje gimusį V. Sinianskį likimas nubloškė į Baltarusijos Respubliką. Visai neseniai į Lietuvą grįžęs gydytojas puikiai kalba lietuviškai.
1994 m. V. Sinianskis baigė Vitebsko medicinos institutą ir įgijo gydytojo kvalifikaciją. Po internatūros Gomelio miesto greitosios pagalbos ligoninėje 1995 metais V. Sinianskiui suteikta gydytojo chirurgo kvalifikacija.
2014 metais, baigus Baltarusijos podiplominių studijų medicinos akademijos kursą „Diagnostinė endoskopija. Gydomoji ir chirurginė endoskopija“ gydytojui suteikta gydytojo endoskopuotojo kvalifikacija.
2020 metais gyd. V. Sinianskiui suteikta aukščiausioji gydytojo kvalifikacinė kategorija.
V. Sinianskis dirbo Bragino rajono centrinės ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėju ir gydytoju chirurgu, Baltarusijos Respublikos vyriausiame kariniame klinikiniame medicinos centre Chirurgijos skyriaus vedėju, o nuo 2014 m. tame pačiame centre – gydytoju endoskopuotoju, endoskopijų kabineto vedėju. Svarbu pažymėti, kad pastaroji darbovietė buvo ypač didelės apimties – 760 stacionaro lovų.
VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės pacientai nuo šiol turės dar platesnes galimybes laiku išsitirti, neuždelsti ir pradėti reikalingą gydymą.
Primename, kad vyrai ir moterys nuo 50 iki 74 metų amžiaus (imtinai), kartą per du metus, gali dalyvauti Storosios žarnos vėžio prevencinėje programoje. Tam pirmiausia reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris atliks reikiamus tyrimus ir esant poreikiui pasiųs atlikti storosios žarnos endoskopinį tyrimą.