Stipriname komandą! Kolektyvą papildė gydytojas ortopedas-traumatologas

Džiaugiamės, kad prie VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės Ortopedijos-traumatologijos skyriaus kolektyvo prisijungė gydytojas ortopedas-traumatologas (skubiai pagalbai teikti) Anton Teniak.
Lietuvos valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos, įvertinus pateiktus dokumentus, pripažino A. Teniak medicinos gydytojo ir gydytojo ortopedo traumatologo profesines kvalifikacijas įgytas Ukrainos Respublikoje.
Iš Ukrainos kilęs Anton Teniak 2010 metais baigė Zaparožės valstybinį medicinos universitetą ir įgijo aukštąjį išsilavinimą pagal specialybę „Bendroji medicina“. Jam suteikta gydytojo kvalifikacija. 2012 metais Zaparožės medicinos podiplominių studijų akademijoje įgijo profesinę gydytojo ortopedo-traumatologo kvalifikaciją.
A. Teniak gydytoju ortopedu-traumatologu dirbo Savivaldybės įstaigos „Chersono regioninė neįgaliųjų ir karo veteranų ligoninė“ traumatologijos-ortopedijos padalinyje, o nuo 2021 metų – Chersono regioninės tarybos Savivaldybės nekomercinės įstaigos „ Regioninė reabilitacijos ligoninė“ poliklinikos ir diagnostikos skyriuje. Bendras profesinio darbo stažas – 10 metų.
Linkime sėkmės naujame darbe.