Vaikų ligų skyriuje – nauja vaikų ligų gydytoja skubiai pagalbai teikti

VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės Vaikų ligų skyriuje darbą pradėjo vaikų ligų gydytoja skubiai pagalbai teikti Vilija Čapienė.

Gydytoja 1995 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijas, kur įgijo gydytojo pediatro kvalifikaciją.

Vaikų ligų skyriuje, kuriam vadovauja vaikų ligų gydytoja Vilma Želvienė, dirba darnus medicinos personalas. Patyrę vaikų ligų gydytojai teikia kvalifikuotą medicinos pagalbą vaikams nuo gimimo iki 18 metų bei sprendžia vaikų ligų diagnostikos, gydymo, profilaktikos ir kitus klausimus. Pacientai hospitalizuojami šeimos gydytojo siuntimu ar skubos tvarka. Vaikai iki 8 m. amžiaus gali būti slaugomi vieno iš tėvų (skiriamas maitinimas ir lova (pagal aplinkybes)). Vyresnio amžiaus vaikai tėvų gali būti slaugomi esant tam tikriems poreikiams.

Skyriaus gydytojai visą parą teikia būtinąją medicininę pagalbą Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje.

Skyriuje dirbantys gydytojai – Vilma Želvienė (vaikų ligų gydytoja), Reda Mikienė (vaikų ligų gydytoja, gydytoja neonatologė), Jolanta Jagt (vaikų ligų gydytoja skubiai pagalbai teikti), Zina Jakštienė (vaikų ligų gydytoja), Neringa Giedraitė-Kuncė (vaikų ligų gydytoja), Rita Lidžiūtė (soc. pediatrė, gydytoja echoskopuotoja) ir Vilija Čapienė (vaikų ligų gydytoja skubiai pagalbai teikti).

Sveikiname gydytoją V. Čapienę prisijungus prie kolektyvo ir linkime sėkmės profesinėje veikloje!

Skyriaus vedėja vaikų ligų gydytoja Vilma Želvienė
Vaikų ligų gydytoja skubiai pagalbai teikti Vilija Čapienė