Vidaus ligų skyriaus pacientai jau gydomi atnaujintose patalpose

Norime kartu su jumis pasidžiaugti ir pasidalinti gera žinia – Vidaus ligų skyriaus pacientai jau gydomi atnaujintose patalpose – užbaigtas skyriaus remontas.

Nors darbai užtruko kiek ilgiau nei buvo planuota, tačiau laukti buvo verta. Remonto metu buvo atnaujintas skyriaus koridorius, palatos, bendros paskirties patalpos, elektros instaliacija, visose palatose atnaujintas ir modernizuotas centralizuotas deguonies tiekimas, pakeista dalis baldų bei atlikti kiti svarbūs darbai.  Šis remontas ligoninei kainavo apie 49 000 eurų.

Kalbinti pacientai sakė, kad Vidaus ligų skyriuje yra tekę gulėti ir anksčiau, iki remonto, tad galima tik pasidžiaugti pokyčiais – viskas dar šviežia, kvepia dažais, o nuoširdus medicinos personalo rūpestis, geras ir guodžiantis žodis ne tik suteikia viltį, bet ir padeda sveikti.

Vidaus ligų skyriuje, kuriam vadovauja vidaus ligų gydytoja Rita Stulginskienė, yra 35 lovos ir galima teigti, kad jos visos dažniausiai būna užimtos. Savo brangiausią turtą – sveikatą – Mažeikiškiams medikams patiki ne tik Mažeikių, bet ir kitų rajonų gyventojai.

Skyriuje dirba darnus ir kvalifikuotas medicinos personalas. Profesionali vidaus ligų gydytojų – Ritos Stulginskienės, Vaidoto Jonaičio, Daumanto Strauko ir gydytojo rezidento Vytauto Dūdėno komanda diagnozuoja ir gydo net ypač sudėtingas ligas.

Gydytojai visą parą teikia ir būtinąją medicininę pagalbą Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje.

Primename, kad skyriaus vedėjai, vidaus ligų gydytojai Ritai Stulginskienei, 2022 metais už sunkų ir pasiaukojantį darbą bei nuopelnus sveikatos apsaugos sistemai, buvo suteiktas Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardas. Tąkart Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė beveik aštuoniasdešimčiai šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų.