Vidaus ligų skyriuje pradedamas ilgai lauktas remontas

Šiandien, sausio 22 d., Vidaus ligų skyriuje pradedamas paprastasis remontas. Ligoninė savo lėšomis atnaujins skyriaus koridoriaus grindis, turėklus, palatų sienas ir duris, visose palatose bus išvedžiotas centralizuotas deguonies tiekimas bei atlikti kiti svarbūs darbai. Remonto vertė apie 60 000 Eur. Numatoma remonto trukmė – 6 savaitės.

Skyriaus veikla remonto metu nebus sustabdyta, tačiau laikinai keičiasi kelių skyrių lokalizacija – Vidaus ligų skyriaus pacientai bus gydomi Vaikų ligų skyriaus patalpose (III aukštas, Birutės g. 17), o Vaikų ligų skyrius perkeliamas į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus patalpas (II aukštas, Basanavičiaus g. 22).

Vidaus ligų skyrius nebuvo remontuotas nuo  gydomojo korpuso pastatymo (1980 m.). Būdavo atliekami tik būtinieji smulkūs darbai. Po Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM atlikto patikrinimo, buvo gauta išvada, kad Vidaus ligų skyrių reikalinga remontuoti, todėl Ligoninės administracija paskelbė viešąjį pirkimą, kurio laimėtoju tapo mažiausią kainą pasiūlęs UAB „Palverkas“.

Būkime supratingi ir kantrūs. Jau netrukus galėsime pasidžiaugti atnaujintomis skyriaus patalpomis, o kaip žinia, gerai jaustis ir sveikti padeda ne tik kvalifikuotas personalas, bet ir jauki aplinka.

Vidaus ligų skyriaus koridorius

Taip palatų durys atrodė iki šiandien

Paruošiamieji darbai palatose

Vidaus ligų skyriaus kolektyvas laikinose – Vaikų ligų skyriaus – patalpose