VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė prie savo komandos kviečia prisijungti ekonomistą

Reikalavimai
– Aukštasis universitetinis socialinių mokslų studijų srities ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo (buhalterio, finansininko kvalifikacija) krypčių išsilavinimas
ARBA:
aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija ir ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis ekonomikos, finansų valdymo arba buhalterinės apskaitos srityse
Tikslai
teisingai ir ekonomiškai naudoti ASPĮ lėšas, vykdyti įstaigos ekonominių – finansinių rodiklių suvestinių ir/bei ataskaitų rengimą, atlikti prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų procedūrų apskaitą ir analizę bei vykdyti lėšų efektyvaus panaudojimo bei ekonominio pagrįstumo stebėseną bei analizę.
Žinoti ir išmanyti
– Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, įsakymus ir kitus teisės aktus, metodinę medžiagą, susijusią su įstaigos veiklos ekonominių – finansinių rodiklių apskaita bei analize.
– Vidaus tvarką reglamentuojančius dokumentus. Teises aktus, reglamentuojančius darbo saugą, saugumo techniką, priešgaisrinę apsaugą, duomenų apsaugą.
– Naujausias duomenų skaičiavimo ir analizės technologijas ir metodikas ir jų taikymo galimybes ekonominiams skaičiavimams ir analizei atlikti.
– Įstaigos vidaus struktūrą, struktūros pokyčius.
– Įstaigos veiklos, darbo ir valdymo organizavimo pagrindus.
– Įstaigos bei jos skyrių veiklos rodiklių apskaitos bei ekonominės analizės metodus.
– Sklandžiai dėstyti mintis raštu, išmanyti dokumentų rengimo taisykles, sutarčių sudarymo tvarką, mokėti dirbti kompiuteriu.
Mokėti kaupti, valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją.
Ekonomisto atlyginimo (mėnesinės algos) dydis –1680 Eur.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis tel.: 8-443 98305 arba el. paštu personalas@mazeikiuligonine.lt