Akušerių-ginekologų komanda pildosi naujais gydytojais

Viešosios įstaigos Regioninės Mažeikių ligoninės (toliau – Ligoninė) Akušerijos – ginekologijos ir neonatologijos skyriaus kolektyvą papildė rezidentūrą studijuojanti gydytoja rezidentė Sandra Jotautaitė.
Įgyvendinant Ligoninės gydytojo akušerio-ginekologo kvalifikacijos įgijimo programą, Ligoninė, atstovaujama direktoriaus Sigito Kakčio ir gydytoja rezidentė S. Jotautaitė, sudarė sutartį keturių metų Akušerijos-ginekologijos rezidentūros studijų bei septynių metų darbo Ligoninėje gydytojo akušerio-ginekologo pareigose laikotarpiui.
Tikimės, kad jauna gydytoja ne tik įneš naujų vėjų, bet ir žingeidžiai kaups kolegų žinias ir patirtį.
Yra ir dar kitų gerų naujienų – į akušerių-ginekologų komandą nuo liepos mėnesio sugrįžo dėl vaiko auginimo atostogų laikinai pasitraukusi gydytoja rezidentė Greta Vilkė. Jai liko keletas mėnesių rezidentūros atidėtų studijų. Toliau seks darbas mūsų ligoninėje gydytojo pareigose.
Ligoninės Akušerių-ginekologų komandą papildė ir sėkmingai pastaruoju metu pradėjo dirbti dar du patyrę gydytojai – buvęs Kėdainių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėjas Darius Kaminskas bei Kauno SMUK Akušerijos ginekologijos klinikoje dirbusi, besispecializuojanti gimdos kaklelio onko patologijoje, gyd. Sofija Ugianskytė.
Džiaugiamės vis stiprėjančia gydytojų komanda ir linkime sėkmės darbe.