Atnaujinama Nervų ligų ir Vaikų ligų skyrių veikla

Viešosios įstaigos Regioninės Mažeikių ligoninės administracija informuoja, kad nuo šeštadienio, rugpjūčio 6 d., atnaujinama Nervų ligų skyriaus veikla, o nuo pirmadienio, rugpjūčio 8 d., – Vaikų ligų skyriaus veikla. Skyriai dirbs įprastu darbo režimu.
Kol skyrių veikla sustabdyta, Nervų ligų skyriaus pacientai, kuriems nereikalingas gydymas specializuotame skyriuje, gydomi Regioninės Mažeikių ligoninės Vidaus ligų skyriuje pagal vidaus ligų gydytojo kompetenciją, o vaikams skubi pagalba bei stacionarinio gydymo paslaugos teikiamos VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje ir VšĮ Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.
Primename, kad gydytojų konsultacijos teikiamos ir Priėmimo – skubiosios pagalbos ir konsultacijų skyriuje: gydytojai neurologai pacientus priima darbo dienomis, nuo 8 val. 30 min. iki 16 val. 00 min., o vaikų ligų gydytojai nuo 8 val. 00 min. iki 16 val. 00 min.