Dėkojame kolegėms už gražią bendrystę

Naujus metus, kaip naują gyvenimo etapą, pasirinko ir su kolegomis atsisveikino net trys VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės (toliau – Ligoninė) ilgametės darbuotojos – Klinikinės diagnostikos laboratorijos vedėja-medicinos biologė Irena Griciuvienė, Buhalterijos skyriaus buhalterė Regina Striaupienė ir Ekonomikos – statistikos skyriaus sveikatos statistikė Dalia Kupliauskienė.

I. Griciuvienė Laboratorijos vedėjos pareigas ėjo 28 metus, o bendrai Ligoninėje dirbo nuo 1991 metų, R. Striaupienė buhaltere dirbo nuo 1988 metų o D. Kupliauskienės darbo stažas įstaigoje – nuo 1985 metų.

Dėkojame kolegėms už gražią bendrystę, nuoširdų atsidavimą darbui ir linkime visokeriopos sėkmės jų tolimesniuose gyvenimo vingiuose.

Nuotraukoje iš kairės: Ekonomikos – statistikos skyriaus vedėja Edita Linkuvienė, Ekonomikos – statistikos skyriaus sveikatos statistikė Dalia Kupliauskienė, Ligoninės direktorius Sigitas Kaktys, Buhalterijos skyriaus buhalterė Regina Striaupienė, vyriausioji finansininkė Daiva Monstavičienė