Viešoji įstaiga Regioninė Mažeikių ligoninė skelbia viešąjį patalpų nuomos konkursą

Išnuomojamos kitos paskirties patalpos, licencijuotai medicininei veiklai vykdyti, adresu Basanavičiaus g. 39A-2, Mažeikiai. Bendras nuomojamų patalpų plotas 141,38 m2. Patalpos nuomojamos visos kompleksiškai ir negali būti atskiriamos. Konkursas organizuojamas remiantis Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2023 m. lapkričio 30 d.  sprendimu Nr. T1-366 „Dėl patalpų nuomos viešo nuomos konkurso būdu“. Pagrindinis nuomojamų patalpų tikslas – pritaikymas MRT (Magnetinio rezonanso tomografijos) tyrimams.

Konkurso laimėtojas turės įsipareigoti savo lėšomis paruošti ir įvykdyti remonto (renovacijos) ir patalpų paskirties keitimo techninį projektą, kuriame taip pat turi būti numatytas pastato komunikacijų atskyrimas ir komercinės apskaitos prietaisų sumontavimas vandentiekiui bei šilumos/elektros energijai.

Pagrindinis atrankos kriterijus – siūlomų investicijų ir nuompinigių dydis. Konkurso laimėtojas nustatomas pagal formulę B= (I +N) x 105., kur B – balų skaičius, I – Investicijų dydis, N – nuompinigiai. Laimėtoju skelbiamas daugiausiai balų surinkęs konkursantas.

Kitos patalpų nuomos ir eksplotavimo sąlygos, nustatomos remiantis Mažeikių rajono savivaldybės tarybos2021 m. balandžio 29 d. sprendimu T1-126 „Dėl Mažeikių rajono savivaldybės ir Valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo aprašo patvirtinimo“.

Patalpų nuomos terminas 10 (dešimt) metų, pradinis minimalus nuompinigių dydis 61,5 Eur už visą nuomojamą plotą per mėnesį (be PVM). Pradinis konkurso dalyvio įnašas 184,5 Eur be PVM sumokamas į Viešosios įstaigos Regioninės Mažeikių ligoninės (toliau – Ligoninė) sąskaitą Nr. LT35 4010 0407 0039 4169 banke.

Paraiškos dalyvauti konkurse pateikiamos Ligoninės 31 kabinete, adresu: Basanavičiaus g. 24, Mažeikiai, paštu ar kurjerių tarnybas iki 2024-01-23, 16.00 val. Ant voko turi būti užrašyta nuoroda – „Turto nuomos konkursui MRT“ ir dalyvio vardas pavardė ar įmonės pavadinimas.

Komisijos posėdis vyks 2024-01-24 10.00 val., adresu: Basanavičiaus g. 24, Mažeikiai, 30 kab.

Dėl apžiūros ar papildomos informacijos kreiptis į Ligoninės Ūkio skyriaus vedėją Viktorą Žvirzdiną, tel. 8 679  61 631.

Paraiškos forma
Patalpų Basanavičiaus g. 39A-2, Mažeikiai nuomos kainos paskaičiavimas