Ieškome ergoterapeuto į Ambulatorinės reabilitacijos skyrių

VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė prie savo komandos kviečia prisijungti ERGOTERAPEUTĄ

Darbo specifika: Nuolatinis darbas Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje su pacientais, tikslu asmenis ar grupes įgalinti prasminga veikla, siekiant asmens ar grupės gerovės, skatinant aktyvumą ir įsitraukimą į prasmingą (-as) veiklą (-as), ugdant reikiamus įgūdžius, įpročius, vaidmenis kasdienėje, mokymosi, darbinėje ar profesinėje bei laisvalaikio aplinkoje namuose ir bendruomenėje.

Reikalavimai: Ergoterapeuto profesinė kvalifikacija; galiojanti asmens sveikatos priežiūros praktikos licencija verstis asmens sveikatos priežiūros praktika pagal ergoterapeuto profesinę kvalifikaciją.

Darbo užmokestis:
Darbo užmokesčio pastoviosios dalies intervalas nuo 1258 Eur.
Kintamoji dalis, priedai ir priemokos nustatomi individualaus pokalbio metu, yra atitinkantys šalyje vyraujančias tendencijas.

Mes siūlome:
Tobulinimosi galimybes
Darbą lanksčiu darbo grafiku
Gyvenantiems kituose rajonuose – vykimo į /iš darbo išlaidų kompensavimą

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis  tel.  8 443  98305 arba el. paštu personalas@mazeikiuligonine.lt

Daugiau darbo pasiūlymų rasite ČIA

Sekite mus ir socialiniame tinkle Facebook