Stipriname komandą ir kviečiame prisijungti ergoterapeutą

VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė prie savo komandos kviečia prisijungti ergoterapeutą

Darbo specifika: Nuolatinis darbas su vaikais, turinčiais kalbos, komunikacijos, raidos sutrikimų, konsultavimas; pacientų galimybių atstatymas, palaikymas ar sutrikimų kompensavimas tikslinga veikla, siekiant padėti pacientams savarankiškai gyventi, atsižvelgiant į jų norus, poreikius; paciento mokymas atlikti veiklą, užduotis, siekiant užtikrinti produktyvų gyvenimą, savęs bei aplinkos kontrolę; pritaikyti kompensacines priemones, kad pacientas savarankiškai galėtų atlikti tam tikrus veiksmus; kita, su ergoterapeuto darbo specifika susijusi veikla.

Reikalavimai: Ergoterapeuto profesinė kvalifikacija; galiojanti ergoterapeuto licencija.

Asmeninės savybės – sąžiningumas, atsakingumas, kantrybė, kruopštumas, mylėti vaikus, mokėti su jais bendrauti.

Darbo užmokestis nustatomas individualaus pokalbio metu, yra atitinkantis šalyje vyraujančias tendencijas. Mažiausias ergoterapeuto bazinio atlyginimo (mėnesinės algos) dydis – nuo 1258 Eur, kuris atitinkamai didinamas priklausomai nuo atliekamų darbų masto, darbų intensyvumo ir (ar) papildomų darbų atlikimo.

Suteikiama galimybė:

• dirbti lanksčiu grafiku;
  • kelti kvalifikacinį laipsnį;
  • gyvenantiems kituose rajonuose – kompensuoti vykimo į /iš darbo išlaidas.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis tel.: 8 443  98 305 arba el. paštu personalas@mazeikiuligonine.lt

Daugiau darbo pasiūlymų rasite ČIA